Medailonky

Náš tým

Vojtěch Vrtílek

Jde o celkem vysoko vzrostlou osobu. Jeho snahou je potěšit aspoň nějakým způsobem ostatní. Velice rád píše příběhy, jí sladkosti a jen tak leží v posteli a pro srandu čte české bulváry. Jeho úkolem v Lercháči je psaní povídek.

Barča Špalková

Taková malá osůbka, co zbožňuje sport, malování a vymýšlení blbostí. Je taky strašně ukecaná, takže často celý den pusu nezavře. V Lercháči píše různé texty – momentálně spolupracuje na rozhovorech s učiteli.

Rosalie Šiklarová

Jediná aktuální redaktorka studující předškolní a mimoškolní pedagogiku, protože věří, že pedagogové mají obrovský vliv na větší skupinu lidí. Snaží se zpívat, hrát na kytaru a klavír, řešit logické úlohy a tvořit. V Lercháči pracuje na prokrastinační rubrice.

Natálie Tydir

Studentka pedagogického lycea, která chce mít knížky přes celou zeď, pít horký čaj s mlíkem, brnkat si na kytaru a žít šťastný sluncem zalitý život.

Momentálně pracuje na prokrastinační rubrice.

Katka Turlandová

Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku.Baví mě malovat a kreslit. Inspiruji se i těmi nejvšednějšími věcmi, překresluji je a dodávám jim špetku magie. Zajímám se o mýtické bytosti a celkově o fantasy svět. Kromě tvoření je mým dalším koníčkem pečení a vaření. Ráda chodím na procházky a zbožňuji déšť. Jsem ilustrátorkou Lercháče.