Ohlédnutí

Pingpongový turnaj

Pingpongový turnaj

Lercháč je školní časopis, ale to neznamená, že je pouze časopis plný povídek a komiksů. Náš časopis se dostává ke skvělým nabídkám na různé kulturní i nekulturní akce a zde potom můžete najít jak pozvánku, tak třeba i nějaké shrnutí od redaktora.

20.12.2022

Pingpongový předvánoční turnaj byl poslední akcí naší školy v roce 2022. Zapsalo se na něj okolo 50 soutěžících, a přišlo ještě několik dalších fanoušků. Jak už to bývá, i na této akci někteří soutěžící chyběli, jiní přebývali a navíc byl turnaj dost omezený časem. Ale díky skvělé organizaci a dostatku stolů se všechno stihlo a nikdo nepřišel ani o kousek zábavy. Jen málokdo by si složitějšího průběhu všiml.

Kromě skvělé zábavy, která se dostaví automaticky po zahájení každé sportovní události, zde přispělo i vánoční občerstvení od nejmilejší třídy a pro výherce obrovské překvapení. Jak bylo zřejmé již z nástěnky a školních drbů, tak pingpongový předvánoční turnaj nesponzoroval jen Decathlon s dodáním dalšího stolu, ale také La Donuteria, kino Lucerna a Galerie Vaňkovka. Tyto všechny společnosti se rozhodly hrdě turnaj podpořit a ocenit vítěze skvělými dárky, které určitě potěšily.

Za starší kategorii vyhrál Teo Ilčík ze třídy G5 a za mladší kategorii Míša Jiřík z G2. Oba dva byli nadšení, šťastní, a navíc ještě překvapení jaké hezké dárky od organizátorů za výhru k Vánocům dostali.

Těšíme se nejen na další, snad ještě lepší, kolo Pingpongového turnaje, ale také na Fotbálkový turnaj, který se společně s měsícem březnem rychle blíží. Jupí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *