Ohlédnutí

Adapťák PMP1 2020

ADAPŤÁK PMP1

Ještě před další karanténou se PMP1 stihla seznámit a adaptovat. Přečtěte si, jak se měli a co zažili.

PMP1 na výletě v přírodě

V úterý prvního září 2020 jsme se vydali vstříc dobrodružství a vlastnímu strachu z toho, co nás čeká na prvním výletě naší nové třídy PMP1.

No, co vám budu povídat, byl to adrenalin už od začátku. Byla celkem sranda se ve 30 lidech s krosnama na zádech vecpat do šaliny a následně do vlaku a dalšího vlaku, vlastně si už ani nepamatuji, kolika vlaky jsme jeli. Ale i tak jsme se po dlouhé a únavné cestě úspěšně dostali na Videčské paseky v Beskydech.

Tenhle výlet byl úžasný ve všech směrech (až na to, že tam nebyl moc signál a data taky moc nefachaly). Myslím si, že jsme si to tam všechny moc užily, a vznikla nová přátelství, která budou fungovat minimálně až do naší maturity (jestli se k ní dostaneme) a ještě déle.

holky z PMP1 si povídají v kroužku

Všechny zážitky od Beskydského víceboje, přes Štědrovečerní večeři o půl jedné ráno až po Prokleté casino byly opravdu skvělé, a já věřím, že na ně budeme ještě dlouho vzpomínat.

Velké poděkování patří nejen mojí nové třídě za skvělyý kolektiv, ale také naší paní profesorce třídní za to, že se nás nelekla a vzala nás takové, jaké jsme. Dále bych chtěla poděkovat paní profesorce Svrčulové za vynikající jídlo a vlídnou tvář. A nakonec jedno velké díky našim animátorům – panu profesorovi Veselému, Zuzance, Adélce, Dominikovi, Mišce a Kristýnce.

Moc Vám všem děkuji a těším se na čtyři roky, které, když Pán Bůh dá, společně strávíme na téhle škole.

Kristýna Pemčáková, PMP1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *